W miesiącach grudzień 2016 - luty 2017 w Hali sportowej w Strzelnie odbyły się rozgrywki Przedszkolno-Szkolnej Ligi Halowej.

Organizatorem rozgrywek była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie przy współudziale Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie. W PSLH zagrały dzieci z terenu Gminy Strzelno i Gminy Jeziora Wielkie, a integralną jej częścią był cykl trzech spotkań z zakresu profilaktyki uzależnień dla każdej z drużyn (tematyka zajęć: Dostrzeganie swoich mocnych stron, Złość, agresja, przemoc, Uczymy się wyrażać emocje i uczucia).


 

KLASYFIKACJA

 

ROCZNIK 2010 I MŁODSI

I miejsce: Olimp Junior

II miejsce: Spryciarze

III miejsce: KS Wronowy

IV miejsce: FC Markowice


KRÓL STRZELCÓW: Fabian Warzecha

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Jan Pawliński

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Wojciech Muszyński


SKŁADY

Olimp Junior: Fabian Warzecha, Nikodem Góralczyk, Adam Borucki, Hubert Wojtaszewski, Wojciech Klonowski, Stanisław Wyroslak, Łukasz Posadzy, Rafał Rajewski, Tymon Ćwikliński, Karol Borkiewicz

Spryciarze: Paweł Wojtasik, Szymon Gręzicki , Miłosz Jędrzejewski, Jan Hilszer, Marcel Zysnarski, Szymon Kwiatkowski, Wiktor Konewka, Wojciech Muszyński, Jan Pawliński, Sebastian Stanek, Kamil Pacia

KS Wronowy: Maja Lisiecka, Błażej Modrzejewski, Cezary Nawrocki, Mikołaj Siekacz, Zuzanna Rygielska, Oliwier Lepszy, Karol Płotkowiak, Wojciech Suliński, Anna Siekacz, Damian Zieliński

FC Markowice: Dominik Jarzyński, Jarosław Ciechanowski, Maciej Losik, Aleksander Losik, Hubert Ligocki, Paweł Dawidowski

 


ROCZNIK 2008-2009

I miejsce: Bombardierzy Strzelno

II miejsce: III B Strzelno

III miejsce: Waleczni Stodoły

IV miejsce: Wymiatacze Strzelno


KRÓL STRZELCÓW: Jakub Walkowski

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Mikołaj Gotowała

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Antoni Soczewka


SKŁADY

Bombardierzy Strzelno: Antoni Soczewka, Wiktor Banasik, Filip Kliś, Mateusz Żelazo, Antoni Drogowski, Jakub Stelmaszyk, Bartosz Nowak, Kacper Fortuna

III B Strzelno: Witold Błaszak, Jakub Borowski, Wiktor Bosiacki, J Izabela anowska, Martyna Komsta, Dariusz Kubski, Krzysztof Olejnik, Jakub Walkowski, Jakub Łuczka

Waleczni Stodoły: Kacper Derkowski, Mikołaj Gotowała, Bartłomiej Ślęzak, Filip Kościelski, Gracjan Ozga, Oskar Loks, Oskar Świątkowski, Filip Frankowski, Hubert Bednarz

Wymiatacze Strzelno: Antoni Szlacheta, Grobelny Wojciech, Kaźmierczak Wiktor, Jakub Rychlewski, Monika Powała, Jakub Zawiasiński, Miłosz Grobelny, Igor Ćwiklinski, Marcel Koch, Oskar Szyszka, Marcel Kamiński

 


ROCZNIK 2006-2007

I miejsce: SP Jeziora Wielkie

II miejsce: Kujawianka Strzelno

III miejsce: SP Wójcin

IV miejsce: FC Markowice

V miejsce: Mastersi 2007


KRÓL STRZELCÓW: Norbert Lisowski

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Dominik Koscielski

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Adam Kwiatkowski

SP Jeziora Wielkie: Błażej Adamski, Natan Szarek, Norbert Lisowski, Dominik Koscielski, Krystian Pałucki, Miłosz Konwerski, Wojciech Czyściecki, Mikołaj Śramkowski, Maja Nowak, Patryk Kudoń

Kujawianka Strzelno: Jakub Basa, Waldemar Błochowicz, Franciszek Brejecki, Igor Jackowski, Szymon Konieczny, Mikołaj Kwasek, Adam Kwiatkowski, Mateusz Podolski, Cezary Marzec, Patryk Sadowski, Przemysław Stranc, Jakub Winiecki, Oliwier Winiarczyk

SP Wójcin: Kacper Ziółkowski, Sergiusz Banasik, Filip Wysocki, Michał Staśkowiak, Dominik Korzycki, Wojciech Politowski, Artur Siwiński, Sebastian Kuchnicki, Kacper Niewiadomski

FC Markowice: Mateusz Parada, Dominik Folga, Olga Stodólska, Marcin Wiśniewski, Kajetan Kmita, Łukasz Bąk, Wiktoria Kościelska, Hanna Hrycaj, Wiktoria Bąk, Agata Pamfil, Julia Pietras, Zofia Ciechanowska, Dawid Barczykowski, Kacper Sadowski

Mastersi 2007: Bartłomiej Jackowski, Franciszek Brejecki, Karolina Śmigielska, Kamil Błaszak, Mateusz Bochat, Szymon Wajdel, Wiktoria Markiewicz, Dawid Grochowski, Cezary Marzec, Wiktor Kopeć, Szymon Bilski, Piotr Banasik