Wakacje, znów będą wakacje, na pewno mam rację, wakacje będą znów

Z inicjatywy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Strzelnie oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mogilnie we współpracy z Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie i Mogilnie został zorganizowany już po raz piąty powiatowy konkurs plastyczny Wakacyjne pułapki.

Na konkurs wpłynęło ponad 50 prac wykonanych przez uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Powiatu Mogileńskiego. Komisja konkursowa w składzie: Maria Bosiacka, Małgorzata Maciejewska i Damian Wentland przyznała następujące miejsca:

1. Angelika Beinka (Liceum Ogólnokształcące w Strzelnie),

2.Rozalia Furdal (Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach),

3. Łukasz Pawelec (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Bielicach).

Wyróżnienia otrzymali: Amelia Gołach, Pola Pochylska i Mateusz Zamroczyński (Gimnazjum w Mogilnie) oraz Małgorzata Pazderska i Tomasz Michalak (Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach).

Nagrodzeni oraz wyróżnieni odebrali dyplomy i nagrody podczas podsumowania konkursu, które odbyło się 8 czerwca 2017 r. w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Strzelnie.

Zwycięska praca Angeliki Beinki została wydrukowana w formie plakatu oraz rozpropagowana we wszystkich szkołach gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych Powiatu Mogileńskiego i posłuży do dalszej edukacji młodych ludzi w okresie wakacyjnym.